İş hayatında bütün haberleşme sistemi günümüzde mailleşme aracılığı ile yürütülüyor. Bu sistem sayesinde hem şirket içinde hem şirket dışındaki kişiler ile koordinasyon ve haberleşme sağlanır. Dolayısıyla günümüzde mailleşme çalışan insanlar için her zamankinden daha büyük bir önem taşımaktadır.

Maillere her yerden her zaman, hızlı ve sürekli ulaşmak günümüzde çok büyük önem taşıyor.

Zaman kaybına, işlerinizin aksamasına ve maillerinize kısıtlı imkânlarla ulaşmaya Dorabase Hosted Exchange hizmeti ile son verin. E-postalarınıza Dorabase Cloud hizmeti olan Hosted Exchange ile işinizin hak ettiği gibi en güvenilir şekilde ve istediğiniz her yerden ulaşabilir ve gönderebilirsiniz.

Hosted Exchange

İLETİŞİMİN EN KOLAY HALİ

Hiç bir ekstra kurulum masrafı gerektirmeyen, ücretsiz sürüm güncellenmesi ve kolay yönetim ekranı ile iletişim hiç bu kadar kolay olmamıştı.

KONTROL BİZDE

Sizler işlerinize odaklanırken, bizler e-postalarınızın kontrolünü, güvenliğini ve sürekliliğini sistemlerimizi 7/24 izleyerek sağlayalım. Dorabase Hosted Exchange ile silinen ögeler kolayca kurtarılır.

GÜVENLİĞİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Gelişmiş antivirus ve antispam güvenliği sağlarken, kullanıcıların e-posta, ajanda bilgileri ve irtibat listeleri %99, 8 kesintisiz çalışma garantisi Outlook Web Access desteği ile Dorabase güvencesi altındadır. Bilgilerinizi herhangi bir kaybolma derdi olmadan haftalık yedekleme ve güvenli şifreleme özelliği ile e-postalarınızı rahatlıkla her yerde kullanabilirsiniz.

CEPTE, ÇANTADA KISACASI HER YERDE TAŞINABİLİR E-POSTA

Dorabase Hosted Exchange, mobil cihazların tümü (Andorid, Blackberry (RIM), Apple (iOS), Symbian, Windows Mobile, Bada) ve Macintosh ile uyumluludur. Dorabase Hosted Exchange ile taşınabilir bilgisayarınız, mobil cihazlarınız ve tabletleriniz ile her yerden maillerinize, takviminize, görevlerinize ve adres defterinize ulaşın, kesintisiz iletişim keyfini ve sürekliliğini yaşayın.

Temel özellikler ve faydaları

» Microsoft Outlook Client uyumluluğu;

» 2007/2010 (MAPI) takvim/görevler/adres defteri ile birlikte çalışma

» Macintosh uyumluluğu (MAPI veya POP3/SMTP)

» Mobil cihaz desteği (Andorid, Blackberry (RIM), Apple (iOS), Symbian, Windows Mobile, Bada)

» OWA (Outlook Web Access) desteği

» SSL üzerinden güvenli HTTPS erişimi

» Şifre güvenlik düzeyi gereksinimlerini özelleştirme

» Gelişmiş antispam, antivirüs koruması

» Kesintisiz çalışma garantisi 99,80%

Hosted Exchange
Hosted Exchange ile e-maillerinize her yerden ulaşın.

Hosted Exchange Faydaları

» Bilgi işlem departmanlarını zaman alan iş yükünden kurtararak, kalan zamanlarını şirket için daha verimli alanlarda değerlendirmelerine olanak sağlıyor.

» Hosted Exchange sayesinde her an her yerden mail ve dosyalara kolaylıkla ulaşılabilir. Mail ya da dosyalarda herhangi bir yerden yapılacak bir değişiklik aynı anda gerçekleşir. Maillere telefonlar üzerinden kolayca ulaşılabilir.

» Ekstra donanım ve yazılıma yatırımına ihtiyaç yoktur.

» İlk kurulum maliyeti yoktur.

» SSL ve mobil hizmetlere erişim ve ayarlamalar hazır haldedir.